نمایشگاه و کارگاه مشترک دانشکدگان هنرهای زیبا و سفارت لهستان

۳۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۳ کد : ۲۸۹۰۱ اخبار برگزیده اخبار و رویدادها
نمایشگاه و کارگاه مشترک دانشکدگان هنرهای زیبا و سفارت لهستان

- نمایشگاه «طراحی در حمایت از رفاه انسان با توجه به انزوا و کاهش تعاملات اجتماعی» روز یکشنبه در  نگارخانه دانشکدگان  هنرهای زیبای دانشگاه تهران افتتاح شد. این نمایشگاه و کارگاه طراحی حاصل همکاری بین سفارت لهستان در تهران و پردیس هنرهای زیبا می باشد. دراین نمایشگاه آثار مبلمان الهام گرفته از فرهنگ ایرانی و لهستانی طراحی و ساخته شده توسط دانشجویان طراحی صنعتی و همچنین آثار منتخب نمونه سازی شده مدرسه تابستانی دیزاین لهستان به نمایش درآمده است. 

آثار مبلمان الهام گرفته از فرهنگ ایرانی لهستانی برای چهارمین بار پیاپی پس از نمایش در سفارت لهستان، خانه هنرمندان تهران و خانه صفوی اصفهان در نگارخانه تهران در معرض دید عموم قرار گرفته است.  این آثار حاصل درس پروژه طراحی مبلمان دانشجویان رشته طراحی صنعتی دانشگاه تهران به راهنمایی دکتر مریم خلیلی می باشد که با همکاری استودیو طراحی بهمان به مدیریت مهندس فاطر سعادت نیاکی به مرحله ساخت رسیده است. 

در بخش جانبی این نمایشگاه، کارگاه آموزشی «چالش طراحی عناصر و وسایط محیط زندگی در دوران پس از کرونا» با حضور خانم دکتر یوانا یورگا استاد دانشگاه در لهستان به مدت دو روز برای دانشجویان طراحی صنعتی برگزار میگردد. نتایج پروژه های این کارگاه نیز به زودی به مرحله اجرایی خواهد رسید. 
نمایشگاه و ورک شاپ دیزاین لهستان با نظارت علمی و اجرایی دکتر یوانا یورگا، مهندس جمشید امامی، دکتر علیرضا اژدری و مهندس فاطر سعادت نیاکی از 29 خرداد تا 9 تیر در نگارخانه تهران دانشکدگان هنرهای زیبا دایر می باشد.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.