دستاورد محققان دانشگاه تهران روی جلد مجله JPC

۲۴ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۲ کد : ۲۶۹۶۰ اخبار برگزیده اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۰
دستاورد محققان مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران بر روی جلد مجله معتبر JPC یکی از باسابقه‌ترین مجله‌های انجمن شیمی آمریکا (ACS) نقش بست.
دستاورد محققان دانشگاه تهران روی جلد مجله JPC

دستاورد رساله پیام ارغوانی، دانشجوی دکتری بیوفیزیک آزمایشگاه بیوشیمی و بیوفیزیک مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران که با راهنمایی دکتر علی اکبر موسوی موحدی استاد گروه بیوفیزیک انجام شده است، در مجله JPC بخش B به چاپ رسید.

طرح گرافیک روی جلد این نشریه، توسط نویسندگان مقاله بر مبنای محتوای مقاله طراحی و مورد انتخاب سردبیری نشریه JPC قرار گرفت و در مجلد ۱۲۶، شماره ۸ سال ۲۰۲۲ در همین هفته به چاپ رسید.

مجله The Journal of Physical Chemistry B - ACS Publications که از سال ۱۸۹۶ با چاپ معتبرترین دستاورد‌های علمی در حوزه شیمی و فیزیک کار خود را آغاز کرد، پس از مجله (JACS) Journal of the American Chemical Society باسابقه‌ترین مجله انجمن شیمی آمریکا (ACS) به شمار می‌رود.

نشریه JPC بخش B در قلمرو بیوفیزیک و بیوشیمی فعالیت می‌کند و نمایه H-Index آن ۳۹۲ است که به عنوان یکی از معتبرترین مجلات این حوزه شناخته می‌شود.

کلید واژه ها: دستاورد دانشگاه تهران پیام ارغوانی بیوفیزیک


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.