بازدید رئیس و هیات همراه دانشگاه واسط عراق از دانشگاه تهران

۱۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۹ کد : ۲۶۳۵۹ اخبار برگزیده اخبار و رویدادها

آقای دکتر مازن حسن جاسم هاشم الحسنی رئیس محترم  دانشگاه واسط عراق به همراه هیئتی ۷ نفره از مسئولان و اعضای محترم  هیئت علمی این دانشگاه در روز شنبه 7 اسفند ماه 1400 با آقای عبدالمجید اسکندری مدیرکل محترم روابط بین الملل و آقای دکتر وفایی معاون محترم اداره کل روابط بین الملل دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار رئیس  محترم دانشگاه واسط عراق ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه تهران به عنوان بزرگترین دانشگاه ایران،از اداره کل روابط بین الملل برای برگزاری کارگاه رتبه بندی دانشگاهها در نظامهای بین المللی برای مسئولین دانشگاه واسط عراق دعوت رسمی به عمل آوردند.

مدیرکل  محترم دفتر روابط بین‌الملل  نیز ضمن معرفی بخش‌های مختلف دانشگاه و رشته‌های مختلف آن، گزارش مختصری از روند بین‌المللی شدن دانشگاه ارائه کرد.

این هیئت همچنین از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه بازدید و سپس با مسئولین دانشکدگان فنی، دانشکده علوم و فنون جدید و پردیس بین المللی ارس دیدار و از آزمایشگاه های مربوطه بازدید کردند.

 

 

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.